Svadobný catering: Od špecialít po svadobný full servis

Oslavy a podujatia:Svadobná príprava

Marek 19.06.201523635

Svadobný catering: Od špecialít po svadobný full servis

Organizovanie svadby pod holým nebom, ochutnávky vín, tradičné svadobné špeciality, alebo exotické moderné jedlá, ktoré sú lahodnou zmenou na tradičnej hostine. To všetko je realita pre svadobný deň.

Špeciality na tanieri

Spoločnosť Catering Johny je spoločnosťou, ktorá vie variť podľa želaní zákazníka. Či bude na svadbe chcieť tradičné slovenské jedlá, alebo aj horúci bufet s morskými plodmi, vedia vám vyhovieť. „Dodávame na svadbu komplexný tím obsluhy aj kuchárov, ktorí pripravujú čerstvé jedlá. Nezabezpečujeme len veľké svadby, našou zásadou je, že aj menší počet hostí môže využiť služby profi carteringu,“ hovorí riaditeľ spoločnosti Rastislav Krcho. O takýchto službách mnoho snúbencov nevie a spolieha sa na jedlá z reštaurácie, čo je pre unikátnosť oslavy doslova škoda.

Svadby pod holým nebom

Sú čoraz obľúbenejšie a preto Caterin Johnny okrem jedál vie zabezpečiť aj stany, posedenie na záhrade, dodáva aj svadobné dekorácie pre obrad pod holým nebom. „Čoraz viac párov najmä počas leta vyhľadáva krásnu a efektnú svadbu vonku. Dodávame ju prakticky na kľúč, podľa želania klienta, keď je potrebné aj s tanečným parketom. Od naaranžovania okolia cez zabezpečenie výzdoby aj priestoru na obrad,“ hovorí Krcho. Samozrejmosťou je potom obsluha priamo vonku, otvorené stany a zábava do skorého rána.

Hitom je moderná kuchyňa.

Čo je dnes na svadbe in? Rastislav Krcho hovorí, že čoraz viac novomanželov žiada servírovanie pokrmov v modernom dizajne, kde nie je zážitkom len samotné jedlo, ale aj jeho servírovanie. Krásne ozdobený tanier, kvalitné suroviny, viac chodov miesto veľkých porcií. Catering Johny ponúka aj službu, že dodáva alko aj nealko nápoje do komisu, teda nespotrebované a neotvorené fľaše môžete vrátiť a neplatíte.

Unikátne služby

Catering nie je len o jedle, ale o celkovej pohode. To znamená zabezpečiť nielen krásne a chutné jedlá, ale aj doplnkové služby. Catering Johny sa čoraz viac stretáva aj s požiadavkami na ochutnávky vín so someliérom, ochutnávku koňakov, či cigár. Je to zaujímavý prvok najmä pre svadby či oslavy, ktoré nechcú byť v striktnom tradičnom duchu, ale predovšetkým o dobrej nálade, pôžitku a nezabudnuteľných zážitkoch.

 

Catering Johny organizuje spoločenské udalosti, či už ide o menšiu rodinnú oslavu alebo veľkú firemnú párty. Ich skúsený tím pomôže s každým detailom. Najskôr pre vás nájde vyhovujúce priestory (ak nepostačujú naše), následne zabezpečí inventár, poskytne všetky cateringové služby (jedlo a nápoje), navrhnú a zrealizujú dekorácie, sprostredkujú vystúpenie umelcov, hostesing, dokonalý servis a sprievodný program.

Komentáre Disqus.
(5/5) 14 referencií
Catering Johny

Chcete dodať nový rozmer Vašej Garden Party? Spoločnosť Catering Johny prichádza so službou…

Catering pre spoločnosť

Catering pre spoločnosť na rôznych akciách

Catering na školenia

Pravidelné zabezpečovanie cateringu na školenia a meetengy pre HAGARD: HALL a.s.

Tomas H

1 288

Svadba

Úplne spokojný, jedlo vynikajúce pri ďalšej príležitostí využijem znova služby…

Catering Johny
5/5 14 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím