Svadba vo výnimočnom duchu

Oslavy a podujatia:Svadba 2015

Marek 21.05.201510343

Svadba vo výnimočnom duchu

To je heslo spoločnosti Tanečky Event Studio, ktorá každú svadbu organizuje ako výzvu, dobrodružstvo, jednoducho ako žúr, ktorý je ten najlepší v živote. Veď by predsa aj mal by, či nie?

Stačí trocha fantázie a dejú sa zázraky

Každá oslava si zaslúži vlastného ducha, jedinečný štýl, ktorý jej treba vdýchnuť. Oslavy postavené iba na hudbe, jedle a pití strácajú svoj originálny ráz a začínajú splývať s ostatnými. Podobne je to aj so svadbami. Začínajú sa podobať ako vajce vajcu. Zuzana Tanečková hovorí, že to tak byť nemusí: „Nemusia byť všetky svadby rovnaké. Niekedy stačí len trošku viac fantázie a dejú sa zázraky.“ Každá nevesta má svoje sny a predstavy a potom už stačí len zohratý tím profesionálov a premenia sa na skutočnosť.

Téma je na vás

Možno máte jasnú predstavu, ale nemáte inventár, dekorácie a zariadenie k tomu, aby ste si zvolili svadbu v cestovateľskom duchu, so štýlom hôr, alebo naopak ako jednu veľkú plážovú párty. Práve na tento typ originality sa spoliehajú v agentúre Tanečky Event Studio a nie je pre nich problém zaobstarať pevnú pôdu pre vaše sny a zrealizovať aj takmer nemožné. Či už formou zapožičania súčasti, alebo realizácie komplexnej svadby na mieru.

Trendy svadby

„Duchom aj telom. Držíme krok s aktuálnymi trendmi a vymýšľame vždy niečo originálne a šité na mieru,“ hovorí Zuzana Tanečková. V praxi to znamená, že moderné budú nielen vaše šaty a topánky, ale od výzdoby, cez zákusky až po ladenie interiéru a svadobnú kyticu.

Svadba musí byť do istej miery dobrodružstvo

Čoraz menej ľudí sa sobáši možno práve preto, že im lezú na nervy rituály v podobe rozbíjania taniera, zametania, unášania nevesty a chorálu: Polievka je málo slaná...“ Zabudnite na všetky tie staromódne prežitky a spravte si svadbu ako jeden nekončiaci žúr, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť ani do postele. Hoci aj svadobná noc má svoje čaro, Tanečky Event Studio sa vám postarajú o skvelé zážitky len s pozitívnymi emóciami. Radosť sa sobášiť!

Komentáre Disqus.
(5/5) 1 referencií
Tanečky - event…

Sme tu, pretože si myslíme, že každá jedna párty, svadba, firemná žúrka a dokonca i stužková sa dá…

ZuzD

1 2907

Pivonková svadba

Maximálna spokojnosť! Môžeme len odporučiť.


Čítajte ďalej

Mladí piráti čakajú deti v tábore na lodi!

Rodina:Letné tábory

Mladí piráti čakajú deti v tábore na lodi!


02.06.201410343

MarekRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím