Naplánujte si dokonalú svadbu

Oslavy a podujatia

Martina Rybárová 26.06.201510276

Naplánujte si dokonalú svadbu

Každá svadba si vyžaduje neuveriteľne veľa príprav, ktoré sú ale na druhej strane naozaj dôležité. Aby ste nič neľutovali a v deň svadby nestresovali, všetko musí byť tak, ako ste si to vysnívali. Okrem prekrásnych šiat a výzdoby je dôležitou súčasťou aj fotograf, kameraman a hudba.

Fotografia s príbehom

Kvalitná fotka by mala mať v sebe emóciu a niečo vypovedať. Dávid Duducz Fotograf používa najčastejšie čierno-biele fotografie, v ktorých sa ukrýva napätie, láska, šťastie či očakávanie. Momentky, ktoré zachytáva sú najvernejšie, pretože tam rozpoznáte pravú emóciu od tej hranej.

Fotenie svadby by nedávalo význam, ak by nemalo striktný sled. Takmer každý fotograf sa ho pridržiava a riadi sa ním. Remember Fotograf to nazýva svadobným „fotopríbehom“. Ten obsahuje až 700 fotiek, ktoré na seba nadväzujú. Foto Katarína sa okrem príprav na svadbu, obradu a hostiny sústreďuje aj na okolie. Malé detaily v podobe torty, rúk, prstienkov alebo rodiny a priateľov. Novomanželia nestíhajú sledovať v deň svadby všetkých. Takto uvidia zábavu a radosť svojich blízkych pri pohľade na fotografie aj po svadbe.

Podľa Petra Azora je najdôležitejšie neovplyvňovať dianie. Necháva emócie a ľudí robiť to, čo sami chcú a do ničoho ich nenúti. Len tak sa dá zachytiť pravá atmosféra svadby. Každá je pravdaže niečím iná a jedinečná.

Zostrih toho najlepšieho

Tak, ako aj fotografia potrebuje dobré svetlo, tak aj kameraman. Nasvietenie priestoru je veľmi dôležité, ak chcete aby bolo všetko jasne viditeľné. Jilek production sa vie o to postarať. Okrem fotografa a kameramana nasvieti prostredie tak, aby vám to neprekážalo a jemu pomohlo.

Momentálne je okrem dlhého záznamu zo svadby veľmi populárny krátky zostrih. Roman Bartos Photography je na to expert. Dvojminútové video, v ktorom je krátky zostrih celej svadby. Novomanželia si ho dávajú na sociálne siete, aby ukázali celému svetu, že ich životy sa spojili v jeden.

Hudba hraj

Po všetkých oficialitách a chutnej večeri nasleduje zábava. Na tej závisí väčšinou celkový dojem zo svadby, pretože svadobčania ju celý deň netrpezlivo očakávajú. Je teda rozhodujúce vybrať si kvalitnú a mnoho žánrovú skupinu. Myslite na mladých ale aj tých starších. Zabávať sa chcú naozaj všetci. Hudobná skupina Gin-tonic práve niečo takého ponúka. V ich repertoári nájdete oldies pesničky, country, východniarske, popové ale aj omnoho viac. Zahrajú podľa požiadaviek. Ak ale chcete niečím originálnym prekvapiť, môžete si vybrať Harfistku. Zahrá filmové a muzikálové melódie alebo dokonca aj moderné skladby. To všetko na harfe.

Výber fotografa, kameramana a hudby je naozaj pre každú svadbu veľmi dôležitý. Neberte hneď prvé, čo vám príde pod ruku. Pozrite si ich doterajšiu prácu, referencie a spôsob akým pristupujú k zákazníkom. Vy ste tí, ktorí si kladú požiadavky.

Komentáre Disqus.
(4.5/5) 26 referencií
Dávid Duducz…

Fotograf (since2009-xx ) Mojim zámerom je vystihnut moment, zdokonalit krásu a dopriať ludom to, po…

(0/5) 0 referencií
remember

(5/5) 10 referencií
Foto Katarína

Som profesionálna fotografka, ktorá sa fotografii venuje takmer celý svoj dospelý život. Dve vysoké…

(5/5) 1 referencií
svadobny fotograf

(4.9/5) 14 referencií
jilekproduction

Kompletné služby v oblasti fotografie, videa a hudobnej produkcie. Svadby, stužkové slávnosti,…

(5/5) 5 referencií
Roman Bartoš…

Fotografujem alebo natáčam svadby, oslavy, stužkové slávnosti, prvé sväté prijímania, posledné…

(0/5) 0 referencií
gin-tonic

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!