Valentínska jazda je skvelým darčekom

Oslavy a podujatia:Valentínske radosti

Marek 05.02.201638284

Valentínska jazda je skvelým darčekom

Posaďte sa so svojou polovičkou do sedla a užite si svet tak, ako sa o ňom hovorí, že je najkrajší. Z konského sedla. Jazda na koni obohatí každého. Je to zážitok spojený  s prírodou, zvieraťom a dokonalým relaxom. Teraz ho môžete zažiť či ste úplný začiatočník, alebo už viete jazdiť.

Jazdecká škola pre každého

Možno ste vždy chceli skúsiť aké to je, ale nikdy nebola možnosť. Možno práve Valentín je to obdobie, aby ste odmenili seba aj svoju drahú polovičku o netradičný zážitok. Jazdecká škola Butterfly ranč v Bratislave ponúka jazdy na koni pre začiatočníkov aj pokročilých. Môžete sa previesť s inštruktorom, alebo zvládnuť ovládanie koňa v priebehu desiatich hodín. Výučba prebieha vždy jeden na jedného, teda jazdec a inštruktor. Človek sa tak naučí porozumieť zvieraťu omnoho intenzívnejšie.

Zážitok ktorý sa dotkne srdca

„Otvárame kurzy jazdenia na koni, z ktorých si vyberie každý. Pravidelnou a systematickou prácou s inštruktorom dosiahnete pokrok, ktorý vás bude tešiť. Zvýši sa vám kondícia, ale i sebavedomie. Kurzy sú prispôsobené vašej úrovni. Aj formou hier sa dá naučiť správnemu posedu a ovládaniu koňa. Ukážeme vám ako,“ hovorí Lenka Blahová z Butterfly ranču. Báť sa nemusia ani úplní začiatočníci. Im skúsení inštruktori povedia, čo si obliecť, ako sa pripraviť, ako si užiť jazdu a pomaly krôčik po krôčiku každého prevedú jazdeckými technikami, aby sa naučil koňom rozumieť a jazdu na koni si vychutnávať.

Vysúťažte si romantickú jazdu

Ak chcete vyhrať spoločnú jazdu na koňoch, stačí sa zapojiť do foto súťaže na Facebooku Butterfly ranč, ktorá má jednoduché pravidlá.  Pod sladký LOVE obrázok, ktorý na stránke nájdete, stačí vložiť vašu fotku s osobou, ktorú máte radi, obdivujete, ľúbite. Pridajte krátky komentár o koho ide a prečo on je ten vyvolený/á. Odmena stihne 1 najmilší a najoriginálnejší koment a 1 koment s najväčším počtom hlasov. Súťaž prebieha do 13. februára 2016.

Objednajte sa včas

Svet koní vás očarí. Ak chcete využiť služby jazdeckej školy, neváhajte kontaktovať inštruktorov čo najskôr. Počas víkendov bývajú najvyťaženejší, ale ak chcete mať novú rozmer zážitku vo dvojici práve na Valentína, ešte stále to môžete stihnúť.

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 7 referencií
Butterfly ranč

Krok, klus, cval.. či sú vám tieto pojmy známe, alebo nie, v našej jazdeckej škole sa nielen…

JAZDECKEJ HODINY

S Butterfly rančom sme veľmi spokojní. Inštruktori sú veľmi milí, ochotní vždy…

JAZDECKÝ BALÍČEK - vedieť sa…

Hodinu jazdenia sa mi veľmi páčia. Tréneri sú milí, veľa som sa naučila a baví…

JAZDECKEJ HODINY

Chodím spolu so synom. Syn má zatiaľ stabilnú inštruktorku, kde je 100%…

Butterfly ranč
4.7/5 7 hodnotení

Čítajte ďalej

Jar z konského chrbta bude ešte krajšou!

Rodina

Jar z konského chrbta bude ešte krajšou!


13.03.201738284

MarekRodina

Jarná príroda vás očarí pri pohľade z konského chrbta

Rodina:Život so zvieratami

Jarná príroda vás očarí pri pohľade z…


24.03.201638284

Butterfly rančRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím