Ako sa správne pripraviť na dokonalú oslavu?

Oslavy a podujatia:Zahráme Vám do tanca

Marek 08.10.201525279

Ako sa správne pripraviť na dokonalú oslavu?

Aj detail môže spraviť škrt cez rozpočet predstave o peknej oslave, svadbe, či jubileu. S Petrom Šramkom sme sa rozprávali o tom, na čo si doslovne posvietiť, aby všetko dopadlo tak, ako má.

Krása oslavy je v komplexnosti

Každá oslava by mala byť zážitok. Potešiť sa vizuálne už od prvého vstupu do miestnosti. Peter Šramko je svadobný kameraman, fotograf, zaoberá sa svadobnou výzdobou, osvetlením aj hudbou. Preto dobre vie, čo si kvalitná svadba, alebo oslava vyžaduje. „Môžete mať skutočne kvalitného DJa, ale ak nie je pekné osvetlenie, tak celá oslava pôsobí fádne. Ak nie je dobré ozvučenie, nebudete spomínať na muziku v dobrom. Ak náhodou zanedbáte výzdobu, ani hudba to nezachráni,“ hovorí Peter Šramko zo štúdia M. Jednou z najdôležitejších vecí je preto podľa neho pozrieť sa na plánovanie oslavy naozaj komplexne. Prípadne osloviť niekoho, kto nie je vyhranený len na jednu oblasť, ale myslí naozaj v súvislostiach.

Atmosféra je to, na čo budete spomínať

Ak si po pár rokoch spomeniete na svadbu, alebo oslavu, je to predovšetkým atmosféra, ktorá sa vám zapíše do mysle. Práve na tú vplýva, ako sa veci na svadbe dopĺňajú. „Atmosféra sa dá aj veľmi pekne zachytiť. Na fotkách, ale aj na videu. Spolu s hudbou a zábavou. Správny kameraman vie vystihnúť naozaj kľúčové momenty. Nie je umenie natočiť z oslavy trojhodinový dokument, ktorý nikto nemá silu dopozerať. Aj počas jednej hodiny je možné zachytiť skutočnú atmosféru a vždy si ju pripomenúť prostredníctvom fotiek, či filmu,“ hovorí Peter Šramko.

Kvalitu treba nájsť

Referencie sú kľúčové pri výbere kvalitných ľudí na svadbu. Ako hovorí Peter Šramko, vždy je dobré spoľahnúť sa na človeka so skúsenosťami. Staviť na niekoho, kto má prehľad, pozná trendy, je ako sa hovorí vo veci zorientovaný a vie veci zastrešiť komplexne. Niekedy totiž nie je základom pozerať na nízku cenu, keď ide o zážitky. Pritom svadba, či jubileum by mali byť oslavy na ktoré sa nezabúda, ale v tom dobrom slova zmysle.

 

Štúdio M sa zaoberá hudobnou produkciou – DJ, ozvučením, osvetľovaním, fotografovaním, videozáznamom a jeho spracovaním. Vyrába multimediálne prezentácie, reklamy a krátke filmy. Prenajíma LCD obrazovky, videoprojektory, notebooky, a inú prezentačnú techniku. Poskytuje služby a technické zabezpečenie pre svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné večierky, školenia, kongresy, prezentácie, výstavy, malé koncerty… Štúdio M pôsobí na Slovenskom trhu už 23 rokov.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Štúdio M

Milí priatelia, Vaša svadba je udalosť, ktorá sa len tak nedá zopakovať a preto myslite na kvalitu.…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím