Zákusky pripravené z lásky

Oslavy a podujatia:Svadobná príprava

Marek 08.06.201512112

Zákusky pripravené z lásky

To je hlavná idea cukrárne Crème de la Crème, ktorá sa v hlavnom meste Slovenska od roku 2013 snaží prezentovať cukrárenskú kvalitu. Je súčasťou tradičnej cukrárenskej výroby manželov Olajosovcov z Hlohovca a na spokojnosti zákazníkov vidieť, že to s cukrovinkami myslia skutočne vážne.

Tradičné aj moderné zákusky a torty

„Naša spoločná história siaha až do roku 2001. Vtedy manželia Olajosovci otvorili svoju prvú cukráreň v Hlohovci. Za ten čas sme sa zdokonalili vo výrobe tradičných zákuskov a tort,“ hovorí obchodný zástupca Igor Zeman. Cukráreň vznikla ako alternatíva k zákuskom na oko a bez chuti. Preto ponúka tradične zákusky ako napríklad veterník, krémeš, laskonku, punčový rez a mnohé ďalšie v tradičnej domácej kvalite. Zaujímavým produktom sú však aj francúzske dezerty vyrobene z mandľovej múky a rôznych netradičných príchutí. V ponuke cukrárne nájdete aj bezlepkové a bezlaktózové zákusky.

Poctivé suroviny sú základom poctivých zákuskov

„Používame výhradne pôvodné receptúry a tradičné suroviny. V našich produktoch nenájdete konzervanty a umelé prísady. Používame výhradne čerstvé maslo, vysoko kvalitnú živočíšnu smotanu, vajcia a podobne,“ hovorí o poctivom pečení Igor Zeman. Výsledok môžete prísť ochutnať na Košickú 58 v Bratislave.

Od svadby až po malé oslavy

Raz ochutnáte a chcete znova. To je jediný problém cukroviniek Crème de la Crème. Aj preto okrem predaja v cukrárni ponúkajú aj zabezpečenie svadieb, promócií a rôznych rodinných udalostí. Spolupracujú s cateringovými  a eventovými firmami / francúzske banketky, klasické banketky/, ale vedia osladiť akúkoľvek udalosť.

Zákazníkov počúvajú

V Crème de la Crème  jednoznačne preferujú kvalitu nad kvantitou. „Našich zákazníkov počúvame. Názory a skúsenosti nám umožňujú zhmotniť predstavy o sladkom potešení. Každé jedno sladkého potešenie je pripravené z lásky a pripravené pre našich zákazníkov,“ uzatvára Igor Zeman.  

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 3 referencií
Creme de la Creme

DODÁVATEĽ UKONČIL SVOJU ČINNOSŤ! Cukráreň - Crème de la Crème je od roku 2013 súčasťou tradičnej…

Bocianka

1 305

den matiek

Vynikajúce a neskutočné tortičky a zákusky z tejto cukrárne. Milá…

PatrikB

9 1077

Zákusok tiramisu

V cukrárni Creme de la Creme som si dal len tak na rýchlo tiramisu zákusok.…

Martina303

2 1054

Čokoládový zákusok

Bolo to famózne. Fakt tento koláčik sa mi naozaj rozplýval na jazyku. Bol celý…

Creme de la Creme
5/5 3 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím