Darčeky zamilovaných

Oslavy a podujatia

Zuzana Zuzana 12.02.20138397

Darčeky zamilovaných

Vo vzduchu je tento týždeň niečo zvláštne. Ľudia chodia zamyslení, ako keby plánovali jeden dokonalý večer pre dvoch. Z obchodov mizne všetok červený tovar a nekonečné rady sŕdc sa zmenšujú. To môže znamenať len jediné. Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných, sviatok sv. Valentína. Z predchádzajúceho článku vieme, aký má tento sviatok historické pozadie a koľko legiend ho sprevádza, no pozrime sa na neho aj očami ľudí 21. storočia.

Život je v dnešnej dobe plný chaosu, stresu a človek nič nestíha. Často sa toto napätie odzrkadluje aj na medziľudských vzťahoch medzi partnermi, priateľmi alebo v rodine. No práve v tento deň sa svet zastaví a ľudia si nájdu čas na lásku, na prekvapenie milovanej osoby alebo milé vyznanie.

Už niekoľko dní pred týmto obľúbeným sviatkom z obchodov miznú valentínske pohľadnice, bomboniéry, sexy spodné prádlo a priamo v ten deň sa neuveriteľnou rýchlosťou vyprázdňujú asi všetky kvetinárstva po celom svete.

Zamilované páry brázdia ulice a okupujú plné reštaurácie, bary a čajovne. Vo vzduchu je cítiť lásku na každom kroku a počuť šušťanie baliaceho papiera, ktorý skrýva milé darčeky v podobe parfémov, sladkých cukroviniek, dobrého vína, krásnych kvetov a malých drobností z lásky.

Niektoré páry si však darujú zážitky, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Či už je to romantický víkendový pobyt v príjemnom hoteli s welness, alebo ešte stále aktuálny víkend na snehu, či adrenalínový zážitok, ktorý už len pri spomienke na neho divoko rozbúcha srdce. Zamilované páry absolvujú zoskok s padákom alebo jazdu vo formule či rýchlom aute a vychutnávajú si príval adrenalínu vo dvojici.

Každý tento sviatok oslavuje podľa seba. Neexistuje presný návod, ako niekoho potešiť alebo ako mu vyznať svoje city, ale nakoniec každý ten svoj časom nájde. Potešte aj vy svojich blízkych a strávte s nimi ten najzamilovanejší deň v roku - to bude ďalší krásny darček okrem tých, ktoré už máte pripravené, alebo ešte len plánujete...  

Komentáre Disqus.

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím