11 trendov pre tohtoročnú svadobnú sezónu 2013

Oslavy a podujatia

Zuzana Zuzana 07.04.201316337

11 trendov pre tohtoročnú svadobnú sezónu 2013

A je to tu. Svadobná sezóna sa s príchodom jari opäť začína. Tento rok sľubuje naozaj nezabudnuteľné zážitky, nové farebné kombinácie a netradičné nápady.

Farby ...

Retro mätová

Tohtoročným farebným hitom je mätová. Táto svieža a delikátna farba sa veľmi dobre kombinuje s ostatnými svadobnými farbami. Priam rozprávkové je jej spojenie so zlatou farbou. Toto spojenie dvoch krásnych farieb, symbolizuje spojenie starého s moderným, teplého so studeným. Preto sa hodí k jarným a letným svadbám, ktorým mätová dodá istú sviežosť a rovnako aj k zimným, kde zlatá prinesie príjemné teplo. Nebojte sa použiť svoju fantáziu a prineste mätovú na svoju svadbu napr. na svadobných šatách, topánkach, šperkoch, svadobnej torte, pozvánkach, vo výzdobe alebo kvetoch.

Dúhové variácie

S fabami sa tento rok roztrhlo vrece. Okrem módnej mätovej sa do popredia dostali aj dúhové svadobné elementy. Predstavte si dúhové šaty pre družičky alebo farebné doplnky ako topánky, kabelky alebo šperky. Dúhové elementy môžete zakomponovať aj do výzdoby, svadobnej torty, výberu kvetov. Tieto farby sa nádherne dopĺňajú s bielou. Získate tak nezabuduteľné fotografie s unikátnou atmosférou.

Pred svadbou ...

Žiariace pozvánky

Ako si vybrať tú správnu trendy pozvánku? Jednoducho, stačí, ak zvolíte elegantné zlaté, strieborné alebo bronzové písmo na kvalitnom tvrdom papieri. Určite očaríte.

Sexy odhalenie

Pozor, len pre odvážne. V našich končinách možno trošku nezvyklé, no vo svete si tento nápad získava obľubu, hlavne medzi budúcimi manželmi. Chcete svojho partnera potešiť a navnadiť na svadobnú noc? Pošlite mu pár hodín pred svadbou sexy, zábavné fotografie v závoji a sexy prádielku. Ak sa hambíte pózovať pred fotografom, môžete poprosiť niektorú z družičiek.

Mestská romantika

Svadobné videá sa stali neoddeliteľnou súčasťou každej svadby. Tento rok sa z nich stali romantické filmy. Svadobné páry sa zamilovane prechádzajú po meste, v pozadí znie príjemná hudba a celému dielku dominujú krásne zábery na mestské scenérie v pozadí. Stali sa nádhernou oslavou budúceho manželského páru, ktorú radi ukážete vašim známym alebo rodine.

Krásne svadobné fotografie vám zhotoví aj fotograf FLASH-FOTO.

Výzdoba ...

Pávie pierko

Ďalším z trendov na tento rok je svadobná výzdoba z pávích alebo pštrosích pier. Takáto netradičná dekorácia sa dá použiť namiesto kvetov ako výzdoba do stredu stola alebo ako pestrofarebné ozvláštnenie kvetinovej výzdoby. Stačí len siahnúť po obľúbenej farbe a vyčarujete nezabudnuteľnú dekoráciu.

Buďte ekologické

Svetovým trendom na tento rok vo všetkých módnych oblastiach je zodpovedný prístup k prírode. Veľa sa recykluje, požívajú sa prírodné materiály a vyrábajú sa ručne vyrábané výrobky. Tak to bude aj pri tohtoročných svadbách. Nemyslíte, že sa dá krásna výzdoba urobiť aj z obyčajného papiera, sušených kvetov, konárikov, pierok alebo s využitím starožitných dekoratívnych predmetov? Takto môžete vyzdobiť každý voľný priestor. Zamyslite sa nad výsledným celkom a naaranžujte do pozadia hostiny napr. tisíce malých origami vtáčikov, spravte papierové gule zo starých novín alebo zaveste všade pestrofarebné lampióny. Takáto výzdoba nie je vôbec drahá a s pomocou niekoľkých dobrovoľníčok, dokážete aj nemožné. Ak túžite po jednoduchej elegancii vsaďte na jemné tkaniny, pod ktoré umiestnite stovky malých svetielok.

A už ste svoji ...

Navnaďte ich

Ako na program? Tento rok odzvonilo jednoduchému zoznamu, hitom sa stal bláznivý a zábavný zoznam svadobných zvykov a tradícií. Neviete si to predstaviť? Skúste si zo seba spraviť srandu, nahraďte vaše fotografie veselými postavičkami vás, vašich družičiek a družbov, písmo nahraďte malými piktogramami a zmenšite formát. Je toľko možností ako byť kreatívny. Môžete vyrobiť knihu vo veľkosti vizitky, pohrať sa s nebom a peklom, využiť kreatívne origami, vytvoriť plagát s rôznymi druhmi písma, alebo to celé napísať len tak rukou s malými vlastnoručne kreslenými obrázkami. Buďte tvorivé.

Zabavte ich

Určite máte v rodine niekoho, kto je energický a zábavný. Poproste ho, či by sa nepostaral o svadobný program ako moderátor. Určite sa veľa nasmejete, poplačete si a hlavne sa nebudete stresovať s programom. Budete mať na to človeka, ktorý vás pozná a vie, čo chcete.

Miesto na oddych

Vaši hostia určite ocenia špeciálne posedenie mimo tanečného sálu. Hlavne tí starší si radi posedia a oddýchnu v príjemnej tichej atmosfére bez hluku. Tak isto môžete urobiť fajčiarsky kútik alebo bar s drinkami len pre dámy. Najmite opatrovateľku, ktorá sa postará o tých najmenších a doprajte ich rodičom príjemné voľné chvíle.

Na záver ...

Buďte sami sebou

Aj keď svetom hýbu trendy, nezabudnite byť sami sebou a doprajte si to čo máte obaja radi a čo sa vám páči. Nemusíte sa riadiť žiadnymi tradíciami, či robiť to, čo robia iní. Je to predsalen vás svadobný deň, ktorý si určite užijete a vy a vaši hostia na neho budete ešte dlho spomínať.

Inšpirovať sa môžete aj ďalším článkom Trendy pre svadobné torty 2013,

Svadobná výzdoba, kvety a catering,

trendy pre svadobné šaty, Vezmite sa trochu inak, Slovenská svadba v minulosti

Počas týždňa svadieb u nás nájdete spoľahlivé svadobné agentúry, fotografov, kameramanov, grafikov, tlačiarne, priestory... . Naši profesionáli vám radi pomôžu, stačí si jednoducho vytvoriť zákazku. Určite si prečítajte aj ďalšie naše články.

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
FLASH-FOTO

Zhotovenie portrétnej fotografie, fotografie podľa želania zákazníka, fotografie na stužkovú,…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím