Trendy plesovej sezóny 2013

Oslavy a podujatia

tzankova tzankova 23.01.201317075

Trendy plesovej sezóny 2013

Pre plesovú sezónu roku 2013 sú v móde luxusné lesklé materiály, trblietky, Swarowski aplikácie, krajka v spojení s jednoduchým strihom a výraznými doplnkami, napr. výrazné náušnice alebo výrazný náhrdelník. Doplnky sa volia podľa strihu a dekoltu šiat a účesu.

Účesy – aktuálne vlasové trendy sa nesú v znamení jednoduchých hladkých účesov, predovšetkým vo forme drdolu. Pri príprave na ples treba brať do úvahy, že ide o spoločenskú udalosť, kde vlasy majú byť zopnuté a pôsobiť elegantne. Rozpustené vlasy sa veľmi neodporúčajú, o čom svedčia aj fotky z aktuálnych plesov tejto sezóny, kde je najväčším hitom drdol a zopnuté vlasy dozadu.

účes na ples - Salón Medea Styl | zariadim.skRovnaký názor zdieľa aj tím profesionálnych odborníkov s dlhoročnou praxou zo salónu Medea Styl v Bratislave, v ktorom vám pripravia dokonalý účes na každú udalosť. "Naše zákazníčky sa v tomto období snažia vyzerať, čo najlepšie. Ich túžba sa stala našou prioritou a preto sa snažíme o to, aby sa u nás zákazníci cítili spokojne a získali pocit jedinečnosti. Naše profesionálne služby sú vám vždy k dispozícií, presvedčte sa o nich aj vy."

Líčenie (make-up) – Základ plesového make-upu tvorí dlhotrvácny kvalitný podklad, dokonale zakrývajúci všetky nedostatky pleti. Najväčším hitom sú čierne očné linky v kombinácii s trsmi umelých mihalníc. Kompletné líčenie sa doladí vhodnou farbou červeného rúžu. V prípade, že neuprednostňujete výrazne nalíčené pery, môžete zvoliť dymové líčenie očí v tmavohnedých alebo šedočiernych odtieňoch. Pri príprave vizáže rozhodne odporúčame zveriť sa do rúk odborníkom, ktorí najlepšie poradia a odporučia zvolenie vhodného účesu a make-upu.

Keď už máte šaty, účes a make-up a ostatné doplnky vybavené, odporúčame zvečniť tento pamätný večer kvalitnými fotkami. Dávame vám do pozornosti zopár overených fotografov, ktorí svojou prácou prispejú k tomu, že sa tohtoročný ples stane pre vás nezabudnuteľným. A raz vám možno tieto krásne fotky budú závidieť aj vnúčatá.

Pokračovanie nájdete v článku Módne trendy na ples alebo čo si obliecť?. Komplexné info o plesoch na tento rok nájdete v Plesová sezóna 2013.

Za poskytnuté ilustračné fotografie ďakujeme módnemu dizajnérovi Lukášovi Kimličkovi a salónu Medea Styl.

Vedeli ste, že farbou roka 2013 je smaragdovo zelená? Firma Pantone už od 60-tych rokov určuje vždy jednu farbu ročne, ktorá bude dominovať v dizajne, ale aj na prehliadkových mólach. Máte vo vašom šatníku niečo v tejto farbe? Na ples by sa tiež hodila, čo poviete?

 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 10 referencií
Salón Medea Styl

Pristúpte bližšie, zavrite oči a vstúpte do brány kaderníckej profesionality. Veď len tu sa zveríte…

bacik12

1 286

Kadernictvo

Maximalna spokojnosť s kvalitne odvedenou pracou. S lepším kaderníkom som sa…

eliska

1 253

kadernictvo

vyborny salon , super kolektiv a najlepsie kurzy kadernickych skoleni…

guest001

1 810

účes

príjemné prostredie a najmä príjemný personál, milý prístup k zákazníkom,…

Salón Medea Styl
4.9/5 10 hodnotení

Čítajte ďalej

Vnímajte, pociťujte, prežite...

Rodina

Vnímajte, pociťujte, prežite...


05.03.201317075

ZuzanaRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím