Svadobné oznámenia rýchlo a z pohodlia domova

Oslavy a podujatia:Svadba 2015

Marek 18.05.20156799

Svadobné oznámenia rýchlo a z pohodlia domova

Dôležitý moment ako svadba si vyžaduje oznámenia, kde bude kus originality, autenticity, umenia a bude tam aj niečo z vás. To všetko si môžete zabezpečiť z pohodlia domova a expresne rýchlo.

Svadobné oznámenia takmer okamžite

Nervy a stres, aby ste stihli oznámenia už pred svadbou mať nemusíte. Lukas Klimovič predstavil unikátny internetový systém, vďaka ktorému si vyberiete oznámenia z množstva šablón, upravíte, vyberiete papier, rozmery, prispôsobíte potrebám a necháte si poslať domov v požadovanom množstve. Stačia tri dni od odoslania objednávky a oznámenia držíte v ruke.

Veršík si môžete vybrať

Ak nemáte básnické črevo, na stránke svadobneoznamenie.eu sa môžete inšpirovať množstvami krásnych želaní a veršov od klasikov aj neznámych autorov. Prípadne si môžete vymyslieť skutočne originálne. Čo bude na svadobnom oznámení je len na vás.

Krásne fľaše

Možno ešte dôležitejšie ako samotné oznámenie je mať krásne pripravený svadobný stôl. „Prostredníctvom rovnakého postupu ako oznámenia si každý môže pripraviť aj svadobné etikety na fľaše. Dodávané sú na samolepiacom papieri,“ hovorí Lukas Klimovič. Takto ozdobená svadobná fľaša je aj skvelým darčekom.

Ceny ako u dobrých známych

Nielenže si cez internet všetko prispôsobíte predstavám od etikiet na víno, cez menovky na stôl aj svadobné oznámenia, získavate aj výhodné ceny. „Systém na svadobneoznamenie.eu je nastavený tak, aby záujemca nemusel nikam chodiť a dostali prvotriedny tovar za super cenu,“ hovorí o projekte Lukas Klimovič

Komentáre Disqus.
(5/5) 3 referencií
Svadobnéoznámenie-eu

Zaoberáme výrobou svadobných oznámení a dalších svadobných doplnkov ako sú: - pozvánky k svadobnému…

Miha

1 161

Mirka Hanková

Fantastická spolupráca,ústretovosť a rýchlosť dodania 😉 Môžem len doporučiť !!!…

Robo3

1 1204

Robert

spokojný

iwuska1401

1 223

Svadobne oznamenia, etikety a…

ja osobne velmi spokojna sluzby komunikacia a kvalita 100bodov. Urcite…

Svadobnéoznámenie-eu
5/5 3 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím