Slané torty – alternatíva pochúťok bez cukru

Oslavy a podujatia

Marek 14.12.201515200

Slané torty – alternatíva pochúťok bez cukru

Vyzerajú úchvatne, chutia ešte lepšie, pôsobia ako originálna torta, ale pritom sú plnohodnotným pokrmom na každej oslave. Napríklad aj novoročné slané torty sú veľmi príjemným spestrením bežného pohostenia.

Skvele chutia aj zasýtia

Ľudmila Štefaničková sa výrobe slaných tort venuje už niekoľko rokov. Zakladá si na poctivých surovinách, čerstvosti a estetickej príprave. Bratislavčania dobre poznajú kvalitné torty, ktorých základom je toustový chlieb, ako plnka sa používajú syry, paštéty, nátierky, ale aj šunky, rôzne druhy plátkových syrov, šaláty, klobásky, všetko, čo si klient na slanú tortu bude želať. V konečnom efekte je slaná skutočne rovnako efektívna ako klasická sladká torta, akurát sa z nej dá viac najesť.

Aj pre 20 ľudí

Možno povedať, že slaná torta svojim účelom asi najviac pripomína obložené misy, akurát v spojení s chlebom a upravená do správneho tvaru, sa môže stať ozdobou každého večera aj zaujímavým darom. Čo sa týka ceny, aj torta pre nasýtenie 20 ľudí sa podľa predstáv klienta pohybuje priemerne okolo 45 – 50 eur, ale samozrejme všetko je individuálne vzhľadom na veľkosť, množstvo a druh použitých surovín.

Žiadne pečivo už netreba

Veľkou výhodou je, že z torty si stačí odkrojiť a je plnohodnotným jedlom. Netreba už dokupovať žiadne pečivo, súčasťou môžu byť aj feferónky, či žiadaná zeleninová obloha. Ľudmila Štefaničková sa s klientom dohodne vždy na predstave, aj na konkrétnych súčastiach. Vždy zabezpečí suroviny tak, aby mal klient čo najmenej starostí, no v prípade, že má byť súčasťou torty domáca klobáska, alebo si chce klient nakúpiť suroviny sám, je to na ňom. Zhotovenie slanej torty je dôležité objednávať aspoň týždeň dopredu a v žiadaný deň máte istotu, že bude čerstvá a chutná. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 13 referencií
Ľudmila Štefaničková

Slané Torty alebo obložené misy . Pripravím na objednávku rôzne druhy slaných tort. ,obložených…

Torty a syrový tanier

Dobrý večer! Ďakujeme pekne za krásne a chutné torty, aj syrový tanier bol…

havinko

1 255

slana torta

Torta bola vyborna aj super spravena ale velmi draha

zuzana289

1 102

Slana torta do prace a na rodinnu…

U p. Stefanickovej som objednavala uz dve slane torty. Vysoko ocenujem vybornu…

Ľudmila Štefaničková
4.9/5 13 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím