Najkrajší svadobný deň. Čo všetko vyžaduje?

Oslavy a podujatia:Svadba 2015

Marek 22.05.201512097

Najkrajší svadobný deň. Čo všetko vyžaduje?

Zosobášiť sa dá aj na počkanie, o týždeň na mestskom úrade. V prípade ale, že svadbu chcete inak, noblesnejšie, krajšie a hlavne nezabudnuteľnejšie, je potrebný dostatok času na prípravu. S našimi dodávateľmi sme zostavili sprievodcu, k ktorým na nič podstatné nezabudnete.

Času na prípravu svadby je vždy málo

Lukas Klimovič predstavil unikátny internetový systém, vďaka ktorému si vyberiete oznámenia z množstva šablón, upravíte, vyberiete papier, rozmery, a objednáte z pohodlia domova do troch dní. Stačí vedieť iba dátum čas a komu oznam pošlete. Viac si prečítate v článku Svadobné oznámenia rýchlo a z pohodlia domova. Ide o rýchle riešenie pre všetkých, ktorí sa ponáhľajú. Daniel Kropuch DANNY DECOR hovorí, že peknú svadbu zvládnu vystrojiť aj do dvoch mesiacov, takže ak sa chcete brať ešte toto leto, nič nie je stratené. V článku Svadobný harmonogram. Čo by mal obsahovať hovorí, čo sa dá a čo nie v akom časovom horizonte a kvalite.

Čaro svadobnej výzdoby

Výzdoba je niečo, čo nám okamžite napovie, že sme na svadbe. Niekedy na bežnej, ale práve od výzdoby záleží aj to, že to môže byť svadba netradičná, krásna, nezabudnuteľná. Pani Rozália Motošická sa profesionálne venuje výzdobám už viac ako deväť rokov. Vytvorila stovky svadieb, z ktorých ani jedna nebola rovnaká, keďže ku každej pristupuje s osobitým citom. O skúsenosti sa s nevestami podelila v článku Čo ste možno nevedeli o slávnostnej výzdobe. Aby ste sa vedeli zorientovať v trendoch,  Jana Prašovská  pre nás pripravila vlastného malého sprievodcu svadobných možností v podobe článku Štýly najkrajších svadobných výzdob súčasnosti. Inšpirujte sa tým, čo vás osloví a chytí za srdce.

Svadobné šaty a doplnky

Blíži sa deň D a prím budú hrať prirodzene šaty. V článku Vyberáme šaty na svadobný deň "D" sme si s Andreou Farkašovou zo svadobného salónu Fany sme si preto posvietili na správny výber šiat pre nevestu. Čo všetko treba zohľadniť a na čo sa pripraviť. K šatám patria aj ozdoby pre pánov. Žiadne tuctové ozdoby na sako, ale nádherné svadobné pierka s kusom originality a umenia. Často na prírodnej báze. Čo poviete? Také sú výtvory Milady Kajanovej a v článku Svadobné darčeky a pierka na mieru upozorňuje na zaujímavé možnosti ozdôb na svadbu v hand – made štýle.

Kvety dodajú svadbe energiu

Prirodzeným základom krásnej svadby sú živé kvety. Ich aranžovanie, farebné kompozície aj spojenia sú dôležitým prvkom celého dojmu. Článok Kvetinová výzdoba na svadbe. Čo aktuálne letí?, je zameraný na nové trendy vo výzdobe, ktoré prezentovala Ing. Terézia Kardošová zo svadobného štúdia Teresa a hovorí, že favoritom roka je jednoznačne Marsala.  Barbora Nalevanková z agentúry PURPUR v článku Vyskúšajte čarokrásne a netradičné svadobné kytice predstavuje netradičné svadobné kytičky pôsobia na prvý pohľad exoticky a pritom môžu byť pokojne aj zo slovenských kvetiniek. Lúčne kvety, konvalinky, nezábudky, alebo ruže? Čo si len vyberiete, všetko môže byť krásne.

Svadobný Full servise

Je to súčasný trend starosti hodiť za hlavu a užívať si len príjemnú atmosféru a lásku. V článku Na svadbu vám stačia len obrúčky nás Marcela Šavelová  zo svadobného štúdia Leila & Saul prevedie výhodami organizácie svadby na kľúč. Málo starostí, skvelé možnosti a dokonca aj ušetrené peniaze. Silvia Voštinárová  z Lovely Decor predstavuje svadbu nielen ako jeden deň v živote, ale ako zážitok, ktorý by mal byť presne podľa predstáv nevesty. Preto pripravuje výzdobu skutočne na mieru. V článku Svadba ako z rozprávky? Žiadny problém!, sa okrem iného dozviete, čo všetko možno použiť ako svadobnú výzdobu aj o výhodách svadby na voľnom priestranstve. Článok Svadba vo výnimočnom duchu od Zuzany Tanečkovej hovorí o tom, ako premeniť svadobný deň na jednu veľkú párty a zamávať nudným konvenciám. Nech ten váš deň prežijete naplno a podľa vašich želaní. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 3 referencií
Svadobnéoznámenie-eu

Zaoberáme výrobou svadobných oznámení a dalších svadobných doplnkov ako sú: - pozvánky k svadobnému…

(0/5) 0 referencií
DANNY - DECOR

Váš vysnívaný svadobný deň prežite s noblesou. Ponúkame Vám svadobnú výzdobu pre Váš veľký deň,…

(5/5) 3 referencií
Výzdoba Rozália

Aranžujeme zo živých i z umelých kvetov. …

(5/5) 28 referencií
Štýlová svadba

Ak práve čítate tieto riadky, asi ste sa rozhodli spraviť dôležitý krok a venovať svoje srdce,…

(5/5) 10 referencií
Svadobný salón FANY

Svadobný salón FANY oblieka nevesty už vyše 19 rokov. Snažíme sa prinášať do nášho salónu tie…

(5/5) 6 referencií
Maymic- svadobné…

Pracujem ako grafik a moja práca ma baví. Už od detstva veľmi rada kreslím, vymýšľam a tvorím.…

(4.4/5) 10 referencií
Svadobné štúdio…

Rozmanitosť, detail, čarovné kombinácie a možnosť kreatívneho tvorenia ma priviedli k výberu odboru…

(0/5) 0 referencií
PURPUR

Predstavujeme Vám ateliér so zmyslom pre eleganciu, vkus a štýl. PURPUR žije vášňou pre úchvatné…

(0/5) 0 referencií
Svadba Slovensko

Ak si chcete svoj svadobný deň skutočne užiť, nechajte to na nás. Máme dlhoročné skúsenosti s…

(4.8/5) 4 referencií
Lovely Decor

O LovelyDecor.sk - Náš príbeh: K dekoráciám, ku kvetom a nádherným aranžmánom som sa dostala v…

(5/5) 1 referencií
Tanečky - event…

Sme tu, pretože si myslíme, že každá jedna párty, svadba, firemná žúrka a dokonca i stužková sa dá…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím