Kvalitné obrúčky za rozumnú cenu

Oslavy a podujatia:Svadobná príprava

Marek 17.06.201510887

Kvalitné obrúčky za rozumnú cenu

Svadba je krásnym, no zároveň drahým zážitkom. Preto každej dvojici padne vhod, ak môže ušetriť, ale zároveň sa neukrátiť o kvalitu. Jedným zo spôsobov je možnosť mať krásne obrúčky na mieru, priamo od majstra zlatníka, pri ktorých môžete ušetriť aj stovky eur v porovnaní so svadobným štúdiom, či bežným obchodom.

Kvalita za rozumnú cenu

Túto filozofiu vyznáva zlatník Miroslav Cerula. Pri obrúčkach na mieru vie ponúknuť omnoho nižšiu cenu ako predajcovia, pritom za rovnakú kvalitu. „Moja cena je nižšia, pretože sám tovar vyrábam. S klientom si prejdeme jeho predstavy, prípadne mu ukážem moje portfólio a obrúčky mu zhotovím na mieru. Tým sa ušetria financie za obchodovanie. Klient platí len za prácu a materiál,“ vysvetľuje cenové rozdiely Miroslav Cerula.

Aktuálne trendy smerujú k jednoduchosti

Ak chcete niečo trendy, Miroslav Cerula radí orientovať sa na jednoduché, čisté línie. Trendy je minimalizmus  zdobenie drahými kamienkami. Obrúčky sa vyrábajú stále v obľúbenej zlatej klasike, ale aj v bielom, či ružovom zlate, prípadne v ich kombinácií. Miroslav Cerula dodáva, že každý rok prichádzajú nové modely , varianty a vzory a klientom vždy vie poradiť to najnovšie, ale aj nadčasové, či niečo netradičné.

Kamienky aj s certifikátom

Záujemcov o drahé kamene vsadené do šperkov a obrúčok bude zaujímať, že Miroslav Cerula nakupuje drahokamy s certifikátom pravosti, pôvodu, potvrdením o množstve karátov a tento certifikát dáva aj klientom. K obrúčkam tak dostanete aj vlastný certifikát o pravosti diamantov, či zirkónov. Počet, veľkosť aj vybrúsenie je už len na vás.

Podľa želania

Doba zhotovenia obrúčok na mieru je približne mesiac, Miroslav Cerula dodáva, že v prípade osobnej dohody je možná výroba aj v kratšom čase. Klientom ponúka svoje nafotené práce, ale vždy vie pripraviť obrúčku, či šperk podľa fotografie, obrázka, či predstáv mladomanželov. Pritom za skutočne výhodné ceny. To je devíza, ktorú môže ponúknuť len majster zlatníckeho umenia.

Komentáre Disqus.
(5/5) 1 referencií
Zlatníctvo Cerula

Sme zlatnícka firma sídliaca vo Vranove nad Topľou. Zaoberáme sa výrobou a predajom šperkov…

Zlatý prsten z kombinace bílého a…

Naprostá spokojenost, ba nadšení. Je skvělý, odvedl precizní práci za velmi…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím