Dobrý starejší a hudba – záruka krásnej svadby

Oslavy a podujatia:Svadobná príprava

Marek 18.06.201513350

Dobrý starejší a hudba – záruka krásnej svadby

Pri organizácii svadby často zabúdame na podstatnú vec, ktorou je starejší. Človek, ktorý organizuje bezproblémový priebeh svadby, zabezpečuje časový harmonogram, priestor pre kameramana a v neposlednom rade vytvára príjemnú atmosféru, ktorá k slávnostnému dňu prináleží. Starejší patrí na každú svadbu.

Profesionálna úroveň svadby

Bez chaosu, bez prestávok, bez problémov, zato na profesionálnej úrovni. To je úloha starejšieho, ktorá sa začína už dávno pred svadbou. So snúbencami si pred svadbou vždy prejdeme priebeh, aby sme stihli sobáš a všetko na seba nadväzovalo,“ hovorí Miloš Červený. Vďaka profesionálnemu prístupu sa môžu snúbenci spoľahnúť na hladký priebeh svadobného dňa pre seba aj hostí.  

Filmár nie je organizátor

Na to treba pamätať. Fotograf, ani kameraman nebudú organizovať priebeh svadby. Práve starejší ale vytvára najlepšie podmienky pre ich prácu, aby na konci svadby vznikol dokument s hodnotu filmového diela. Bez prestrihov, bez nezrovnalostí, zato ako krásna spomienka na skvelú svadbu.

Od úvodu až po muziku

Starejší – hudba. Dve slová, ktoré plne vystihujú Miloša Červeného. Okrem funkcie starejšieho, odobierky od rodičov, slávnostného sprievodu, prípitku, príhovoru, organizácie oslavy zabezpečuje aj hudobný sprievod. Či už v podobe živej aj reprodukovanej muziky.

S vlastným repertoárom

Miloš Červený je starejší, ktorý má v repertoári vlastné originálne svadobné texty a príhovory, ktoré sa rýmujú. „Svadba v rýmoch je krásna na ucho, dobre sa počúva, je ľahká a má slávnostný charakter. Všetky moje príhovory sú originálne a neošúchané,“ hovorí Miloš Červený.

Miesto harmoniky gitara a nové piesne

Miloš Červený na rozdiel od bežných starejších s harmonikou chodieva s gitarou a spieva mladomanželom piesne o láske z vlastného repertoáru, z ktorých vydáva tento rok aj vlastné CD ľúbostných piesní. „Mojím cieľom je robiť svadby zaujímavé s tradíciou, ale zároveň doplnené aj peknými novými piesňami, nielen tými, ktoré už pozná každý,“ vysvetľuje Miloš Červený.

 

Miloš Červený pochádza z okresu Topoľčany, ale ako starejší sprevádza mladomanželov po celom Slovensku. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 6 referencií
starejsi-hudba

Starejší -réžia a moderovanie Vášho svadobného dňa. Je to dôležitá funkcia Starejšieho hlavne…

Svadba

7.2. 2015 Dunajská Lužná - Vladimír Blahuta a Eva Matušová

Svadba

So službami sme boli nadmieru spokojní. Okrem toho, že nám robil DJ aj…

Svadba

Boli sme veľmi spokojní :-)

starejsi-hudba
5/5 6 hodnotení

Čítajte ďalej

6 tipov na to, aby na vašej svadbe neostal nikto sedieť

Oslavy a podujatia:Zahráme Vám do tanca

6 tipov na to, aby na vašej svadbe neostal…


06.10.201513350

Martina…Oslavy a podujatia

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím