Toto ste o živote DJ nevedeli!

Oslavy a podujatia:Zahráme Vám do tanca

Martina Rybárová 08.10.20158735

Toto ste o živote DJ nevedeli!

Život DJ je pre väčšinu z nás veľkým neznámym. Stále sa zabáva, je obkolesený ženami a alkoholom, jeho práca je aj jeho koníčkom. Toto sú domnienky, ktoré nie sú sto percentne pravdivé.

„Prácu si domov neberiem“

DJ je počas celého večera svojho účinkovania vo víre zábavy a hudby. Zabáva sa a popri tom pracuje. Akonáhle jeho práca skončí, ide sa zabávať aj on, ako tí ostatní? DJ Spayble odpovedal: „Len veľmi sporadicky sa chodím zabávať do klubov a tancovať. Keď už, tak to je len mimo Slovenska, niekde na dovolenke.“ Z tohto môžeme vyvodiť fakt, že si od práce radšej oddýchne a nemusí sa s ňou stotožňovať vždy a všade.

Nezvyčajné povolanie

Práca, ako DJ v dnešnej dobe neuživí každého. Musí byť naozaj vychýrený a obklopený dobre platenými zákazkami v exkluzívnych kluboch. To je však výnimka, než pravidlo. „Ja má ešte aj druhú prácu. Som gynekológ,“ priznáva DJ Spayble, ktorý v obore hudby vôbec nezaostáva. Je však nastavený na prekonávanie prekážok, a preto sa rozhodol svoj život venovať jednak koníčku a na druhej strane pomoci ženám.

Nocovanie

Dve práce môžu znamenať ale aj problémy so spánkom. Hlavne, ak sa jedna vykonáva v noci a tá druhá cez deň. DJ Spayble priznal: „Už som si zvykol. Keď potrebujem fungovať cez deň, tak fungujem, keď naopak cez noc, tak fungujem vtedy. Takže je to prispôsobenie sa aktuálnemu stavu.“ Určite to nebolo jednoduché dostať sa do fázy „dvojitého života“, no pre tých zdatnejších a cieľavedomých to nie je nemožné.

Rivalita?

Tak, ako pri každej profesii, tak aj tu existuje určitá rivalita. Nie však taká, akú si možno predstavujete. DJ Spayble vysvetľuje: „Je to veľmi individuálne. Rivalitu pociťujem iba vo forme ohovárania, ale to je tak všetko.“ DJ častokrát spolupracuje aj s rôznymi známymi interprétmi. Musia sa zosúladiť a nájsť spoločnú reč, nôtu.  „Sú to profesionáli, ktorí vedia, ako sa chovať a čo presne chcú. Od A po Z sa povie, čo a ako, a tak to presne aj je,“ opisuje Dj Spayble, ktorý spolupracoval s osobnosťami ako Rytmus, EGO alebo Robert Burian.

Život DJ nie je teda taký, ako sme si možno na prvý pohľad mysleli. Je v celku obyčajný, pretože aj DJ je len človekom. Má rád svoje pohodlie a pokoj. Ako mnohí iní, všetko sa točí okolo jeho práce, ktorá môže byť ako DJ zábavná a ako lekár prospešná.  

Komentáre Disqus.
(0/5) 3 referencií
DJ Spayble

Dj Spayble je jeden z dj-ov, ktorý má v krvi nesmierné množstvo energie a hudby z viacerých…

DJ

Party medikov

ivushk

1 1618

Svadba Pracharen 10.10.2015

chcela by som sa spolu s manaželom veľmi pekne poďakovať dj spayblovi alias…

zemencikovam

1 384

Svadba 03.10.2015

boli sme nadmieru spokojní. krásne dekoračne nasvietenie, úžasná hudba,…

DJ Spayble
0/5 3 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím