Darček k MDŽ pre každú ženu!

Oslavy a podujatia

Marek 24.02.201711028

Darček k MDŽ pre každú ženu!

Medzinárodný deň žien je sviatkom, kedy je milé spomenúť si na každú matku, priateľku, partnerku, ale aj kamarátku, či dobrú kolegyňu. Existuje univerzálny dar, ktorý rozjasní tvár každej žene.

 

 

Kvety sa dokážu dotknúť ženskej duše

Kvety vždy robili ženy krajšími, našli v nich radosť a záľubu. Majú totiž moc dotknúť sa ženskej duše a to z viacerých dôvodov. Sú jemné, nežné a krásne. Ako ženy. Zároveň sa hodia k rôznym ženským charakterovým vlastnostiam. O to viac si ich ženy vážia. Kvetmi im dávate najavo nielen to, že vám na nich záleží, ale aj to, že ich poznáte.

Kytice jarných kvetov

Medzinárodný deň žien je spojený s príchodom jari a farebné kvety naladia ženy ešte viac na jarnú náladu. Najvhodnejšie sú frézie, tulipány, alebo narcisy. Výhodou jarných kvetov je, že vyniknú v kytici jednodruhovo, alebo môžete spraviť jarnú zmes pestrú ako rozkvitnutá lúka. Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek alternatívu nemôžete trafiť vedľa.

 

Frézie

Meno tejto rastliny je odvodené od jej objaviteľa, botanika a lekára Heinricha Theodora Freeseho. Našiel ju priamo v africkom púštnom piesku a získala si jeho srdce. Je doslova omamná svojou vôňou a pestrofarebnosťou. Medzi jej hlavné vlastnosti patrí nežnosť a nevinnosť. Hodí sa preto pre kamarátky, mladšie ženy a prípadne platonické lásky. Mimochodom, na MDŽ môžete dať kvety každej žene. Môže to však byť aj príjemný začiatok nového vzťahu.

Tulipány

Ak sa pozrieme na ich význam, je tu potrebné rozlišovať aj farbu. Červené tulipány nesú prakticky rovnaký význam ako ruže. Ich poslaním je vyjadrovať lásku a hoci to chlapi netušia, každá žena jazyku týchto kvetov dobre rozumie. Žltá je farbou radosti a biela čistoty.

 

Narcis

Je to magický kvet s magickým poslaním. Odveký symbol spánku, ale zároveň aj zmŕtvychvstania. Je jedným z prvých jarných kvetov a preto symbolizuje vychádzajúce slnko. Mimochodom, pre svoje krátke obdobie kvitnutia je považovaný za veľmi cenný a symbolizuje pominuteľnosť krásy, ale aj večnosť lásky. V Číne je tento kvet považovaný za symbol šťastného manželstva. Ak hľadáte ten správny kvietok pre pani manželku, asi sme vám nemohli poradiť lepšie.

 

Ak stihnete objednať kyticu do 7. marca do 14-tej hodiny, bude doručená na MDŽ kdekoľvek na Slovensku. Pre tých zábudlivejších je možné zabezpečiť aj expresné doručenie kvetov objednaných na MDŽ do 12-tej hodiny v mestách Lučenec, Banská Bystrica, Detva, Brezno, Rimavská Sobota, Zvolen, Prievidza, Žilina, Košice, Bratislava, Galanta, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Zlaté Moravce.

 

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 294 referencií PRO
Kvety a Kytice

Chcete svojej láske, blízkym, priateľom či známym podarovať nádhernú kyticu? Nie je nič…

D L

1 6

Biela kytica s romanticky ružovými…

Kytica sa mi veľmi páčila a hlavne ma prekvapila! Nemala som žiadne problémy čo…

Janka K

1 14

Orchidea v črepníku Phalaenopsis

Veľmi zaujímavý kvietok, hrozne milo ma prekvapil, bol krásne naaranžovaný a…

Robert N

1 10

3 červené ruže s gerberami

Kvalitu práce neviem posúdiť, kvety som naživo nevidel, ale obdarovanej sa…

Kvety a Kytice
4.8/5 294 hodnotení

Čítajte ďalej

5 dôvodov, prečo žene darovať jarnú kyticu kvetov!

Rodina

5 dôvodov, prečo žene darovať jarnú kyticu…


24.04.201811028

MarekRodina

MDŽ nie je retro! Tento sviatok milujú aj moderné ženy!

Oslavy a podujatia

MDŽ nie je retro! Tento sviatok milujú aj…


02.03.201811028

MarekOslavy a podujatia

Ideálne kytičky na vyznanie lásky

Rodina

Ideálne kytičky na vyznanie lásky


08.02.201811028

MarekRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím