Ako vybrať správnu kyticu pre mamu?

Oslavy a podujatia

Marek 25.04.201710345

Ako vybrať správnu kyticu pre mamu?

Deň matiek sa nezadržateľne blíži a platí, že v tento deň by žiadna mama nemala ostať bez radosti, úsmevu a živého kvetu.

Spoznajte ju!

Mama je prvou ženou v živote každého človeka a pritom pri výbere daru si mnohí uvedomia, že vlastne ani nevedia, čo má rada. To by žiadne dieťa nemalo ignorovať. Preto ak chcete spraviť mame úprimnú radosť, je vhodné spoznať, čo ju teší. Či sú to tulipány, gerbery, karafiáty, ruže, ľalie... Či má rada konkrétnu farbu, alebo skôr veselé koláže. Je dobré všimnúť si, k akým kvetom inklinuje na záhrade, alebo doma a podľa toho naladiť aj rezané kvety. Kytice poskytujú toľko variácií, že dokážu vyhovieť naozaj každému.

 

 

Inšpirujte sa trendmi

Aj v oblasti kvetov a kytíc sa vyskytujú módne vlny. Preto je po zohľadnení osobných preferencií dobré poznať, čo akurát letí. Určite by ste mame nechceli darovať niečo neaktuálne. V súčasnosti sú v kurze kytice zmiešané, s paletou rôznych kvietkov. Vhodné je ladiť väčšie kvety s menšími púčikmi. Absolútnym hitom sezóny sú však kytice doružova. Jemné a veľmi ženské, ako stvorené pre chápavú a láskavú mamu.

Kvet ako prejav vďaky a lásky

Kvet neohrdne žiadna žena. Aj preto je jeden z najpreferovanejších darov. Deň matiek je zároveň oslavou materstva, života a preto darovať živé kvety predstavuje krásnu symboliku. Od dávnych čias je kvet symbolom vďačnosti, náklonnosti a dôkazom, že obdarovaného si vážite. Navyše kytica kvetov je naozaj nádherná a osvieži byt na niekoľko dní. Pre každú matku to bude dôvodom, aby sa pri pohľade na ňu usmiala.

Dva sviatky pre jednu mamu

Bežne sa Deň matiek oslavuje počas druhej májovej nedele. Málokto vie, že v Maďarsku a teda aj v južných častiach Slovenska sa tento sviatok oslavuje už počas prvej májovej nedele, ktorá tento rok pripadne na 7.5. Preto ak chcete vašu mamu prekvapiť, môžete ju pokojne potešiť aj dvakrát. Veď každej sa máme za čo poďakovať. Milý kvietok dokáže vyjadriť vďaku k jej obetavosti aj rozradostiť.

Nedeľné špecifikum

Deň matiek patrí k sviatkom, ktoré nemajú pevne stanovený dátum v kalendári, ale viažu sa na obdobie, ktorým je vždy májová nedeľa. Preto ak chcete svoju mamu potešiť, je na to potrebné myslieť už počas týždňa. Čím skôr kvety objednáte, tým máte väčšiu istotu, že dorazia včas a presne tie druhy, ktoré ste si želali. Pri objednávke stačí zadať dátum doručenia a kvietky budú donesené včas a vždy čerstvé. Pri donáške je najlepšie, ak si vyberiete dodanie už v piatok. Tak môže vašu mamu tešiť kytica celý víkend. Nedeľné doručovanie je možné totiž len vo vybraných mestách.

Objednajte si krásne kytice zo živých kvetov!

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 351 referencií
Kvety a Kytice

Chcete svojej láske, blízkym, priateľom či známym podarovať nádhernú kyticu? Nie je nič…

Biele ruže s bielou ľaliou v kytici

Krásna voňavá kytica s bielymi ružami a bielymi ľaliami k narodeninám.

Marta S

1 25

Červeno žltá jesenná klasika

S kyticou som bola veľmi spokojná, kvietky boli čerstvé aj napriek tomu že mi…

Ružová kytica s voňavou ľaliou

Všetko najlepšie k narodeninám

Kvety a Kytice
4.8/5 351 hodnotení

Čítajte ďalej

Slnečnica – symbol lásky, peňazí aj života

Oslavy a podujatia

Slnečnica – symbol lásky, peňazí aj života


20.07.201810345

MarekOslavy a podujatia

Na konci školského roka sa oplatí poďakovať nielen učiteľom

Oslavy a podujatia

Na konci školského roka sa oplatí poďakovať…


15.06.201810345

MarekOslavy a podujatia

Letná záhrada u vás doma na stole

Rodina

Letná záhrada u vás doma na stole


25.05.201810345

MarekRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím