Ako na svadbu ľahko a s úsmevom?

Oslavy a podujatia:Svadobná príprava

Marek 23.06.201513601

Ako na svadbu ľahko a s úsmevom?

Organizácia a zabezpečenie svadby, ako aj jej priebeh vôbec nemusí byť náročnou a stresujúcou záležitosťou. Prinášame vám rady, ako svadbu stráviť v atmosfére lásky bez stresu a komplikácií.

Nepodceňte úlohu starejšieho

Fotograf, ani kameraman nebudú organizovať priebeh svadby. Mladomanželia na to nemajú priestor a preto by mal byť súčasťou každého svadobného dňa skúsený starejší. V článku Dobrý starejší a hudba – záruka krásnej svadby hovorí profesionálny starejší Miloš Červený o jeho úlohe na bezproblémovom priebehu svadby. Všetko stihne, spraví svadbu v rýmoch a svadba je zorganizovaná tak profesionálne, že je zážitkom pre hostí, svadobčanov aj mladomanželov.

Chutné a krásne

Čo je dnes na svadbe in? Rastislav Krcho hovorí, že čoraz viac novomanželov žiada servírovanie pokrmov v modernom dizajne, kde nie je zážitkom len samotné jedlo, ale aj jeho servírovanie. Krásne ozdobený tanier, kvalitné suroviny, viac chodov miesto veľkých porcií. V článku Svadobný catering: Od špecialít po svadobný full servis sa dozviete, ako si nechať svadbu zorganizovať na kľúč, podľa predstáv od mašličky na stole, až po svadobné pohostenie. Ak ide o sladkosti, článok Zákusky pripravené z lásky je sprievodcom pri výbere kvalitných pekárenských výrobkov. Igor Zeman z cukrárne Crème de la Crème   vysvetľuje, ako to, že niektoré cukrovinky len dobre vyzerajú a iné aj chutia. O tom, aké chcete na vašej svadobnej hostine sa rozhodnete sami, ale určite každá dvojica privíta, ak si hostia aj pochutia, nielen popasú zrak.    

Dokument na celý život

Žiadna svadba sa neodohrá bez fotografa, no nie každý vie zachytiť dokonalú atmosféru obradu. Svadobná fotografia je príbeh v obrazoch je článok, v ktorom Radoslav Cerula varuje, že fotografa nerobí technika, ale cit pre fotografické umenie. Zároveň dáva rady ako mať prirodzené a krásne fotografie zo svadobného dňa aj pričinením samotných snúbencov. O pohodovom prístupe hovorí aj František Lipták, ktorý zdôrazňuje, že svadobný pár si musí svadbu predovšetkým užiť. Prežiť ju v pohode, bez stresu a potom budú aj fotky krajšie a zaujímavejšie. V článku Chcete krásne svadobné fotky? Zabudnite na stres, podáva zaujímavé tipy, ako sa majú mladomanželia pri obrade k sebe postaviť, prečo je dôležité sa držať za ruky a manažovať si svadobný deň podľa vlastných predstáv. Zaujímavým je aj článok Krása fotky je skrytá v detailoch v ktorom Bohdan Haluz Mezei hovorí o postprodukcii, spracovaní záberov a detailoch ako emócie zachytenie správneho momentu, či načasovaní fotenia.

Výhodné a krásne svadobné obrúčky aj šperky

Svadobné prstienky budú vaše ruky zdobiť celú život. Sú nielen spomienkou, ale aj ozdobou, preto ich výberu venujeme dostatok pozornosti. Miroslav Cerula podáva jednoduchý návod, ako vyberať svadobné obrúčky aj ako ušetriť a neoklamať sa na kvalite. V článku Kvalitné obrúčky za rozumnú cenu pridáva aj pár tipov na materiály a dizajn, ktorý je dnes v móde pri obrúčkach. O tom, že obrúčka nemusí byť jediný svadobný šperk je už článok Vlastný šperk na mieru je ozdobou svadobného dňa, v ktorom Zlatica Kroupová zo zlatníctva ZLATKA píše aj o tom, prečo sú  krásne ručne vyrobené šperky nositeľmi pocitov. Začítajte sa do príbehov šperkov, ktoré znásobia atmosféru lásky. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 6 referencií
starejsi-hudba

Starejší -réžia a moderovanie Vášho svadobného dňa. Je to dôležitá funkcia Starejšieho hlavne…

(5/5) 14 referencií
Catering Johny

Chcete dodať nový rozmer Vašej Garden Party? Spoločnosť Catering Johny prichádza so službou…

(5/5) 3 referencií
Creme de la Creme

DODÁVATEĽ UKONČIL SVOJU ČINNOSŤ! Cukráreň - Crème de la Crème je od roku 2013 súčasťou tradičnej…

(5/5) 8 referencií
Rado Cerula…

“Umenie fotografie je zachytiť neopakovateľné.” Profesionálnej fotografii sa venujem od roku 2007.…

(4.9/5) 8 referencií
Bohdan Haluz Mezei

Som mladý človek, ktorý robí s láskou to, čo ho baví. S láskou fotím, píšem, tvorím, vystupujem na…

(5/5) 1 referencií
Zlatníctvo Cerula

Sme zlatnícka firma sídliaca vo Vranove nad Topľou. Zaoberáme sa výrobou a predajom šperkov…

(5/5) 1 referencií
ZLATKA

Zlatka predstavuje kedysi tradičné, no dnes už ojedinelé, ručné remeslo zlatníkov. Ručná výroba a…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím